Close

reference

 

"Veru, ještě touto veřejnou cestou Ti moc děkujeme za focení a zachycení naší důležité životní etapy... Všichni fotky chválí a pro nás bude velký oříšek vybrat si některé na zvětšení 😉 určitě budeme doporučovat našim přátelům... díky a ať se daří :)"

Petra Břusková

 

"Velice moc děkuji za příjemné focení a velice krásné fotky,jsme nadšeni a momentálně si nedokážeme vybrat fotku na zvětšení.Budu tě doporučovat známým a určitě se ještě uvidíme 🙂 děkuji"

Ejmy Onderková

 

"Veru, jsi skvělá, moc děkujeme za nádherné fotečky :)"

Barbora Pavlásková

 

"Veru, no jak to říct... bomba, bomba, bomba, tak jo, příště jdu do toho zase!"

Adriana B.

 

"Focení s Verčou bylo úžasné a velmi vtipné, všichni svatebčané si ji moc chválili a fotky jsou naprosto perfektní!!! Je nejen maximální profesionál, ale také super holka :)"

Kateřina Tlachová

 

"Verunko!!!!! Moooc děkujeme za naprosto úžasné fotky!!! Ty nejsi princezna, ale KRÁLOVNA mezi fotografy!!! OPRAVDU!!!"

Zuzana Dujková

 

"Verunko, spolupráce s tebou byla úžasná! Obdivuji tvoji trpělivost,ikdyž to byl s námi kříž:-) určitě tě budu doporučovat dál a dál! Děkujuu!!"

Ida Škarabelová Jursová

 

"Verunko, chtěli bychom Ti MOC poděkovat za překrásné fotky! Je nám ctí, že jsi mohla v náš svatební den být s námi a skvěle nám zdokumentovat tento překrásný den! :* "

Barbora Hrubišová

 

"Fotky jsou nádherné!!!!!! Moc děkuji taky za pohodové dopoledne a za to, že jsem se ve Vaší společnosti (a pak i na konečném výsledku na fotkách) cítila jako princezna."

Lenka G.

 

"Verunko děkujem fotečky se líbi ne jen nám! Jsi prostě šikula 🙂 "

Pavla Šimčáková

 

"Veru fotky jsou božííííí, moc krásné, myslím, že se manželovi určitě budou líbit! Jsem si ani nemyslela, že jsem taková hezká 😉 Asi zase přijdu, sebevědomí mi vzrostlo o 1000%"

Bára P.

 

"Moc moc děkujeme Verunce za krásné fotečky. Maximální spokojenost. A těšíme se na další focení!"

Petra V.

 

"Tááákže... Tímto moc děkujeme slečně Veronice za dokonalou fotodokumentaci našeho svatebního dne, svatou trpělivost a invenci i s tím málem času co bylo a za skvělou organizaci našich hostů při společném focení 🙂  Na tak energickou fotografku budou ještě dlouho vzpomínat 🙂 DĚKUJEME Z & J Královi"

Zuzana Králová

 

"Vaše fotečky jsou naprosto dokonalé, krásné, vystihující různé životní okamžiky, je z nich cítit energie i život 🙂 🙂 ..paráda ...."

Zuzana Černiaková